UBIERAMY TWOJĄ REKLAMĘ
LPP PRINTABLE to producent odzieży reklamowej oraz roboczej, który działa na rynku od ponad 20 lat. Do tej pory firma działała pod nazwą PROMOSTARS, która pośród całej oferty, jednocześnie stanowiła wiodącą markę odzieży. Obecnie Promostars towarzyszą brandy: GEFFER, CRIMSON CUT oraz MARK THE HELPER. Kolekcję stanowi około 200 produktów, które mogą mieć zastosowanie nie tylko jako odzież promocyjna, ale również jako odzież robocza i ochronna.
Marka PROMOSTARS to odzież reklamowa w najlepszym wydaniu. Naszą bazę stanowią proste, klasyczne fasony a wykorzystywane materiały nadają im docenianej jakości i trwałości. Promostars, to kompletna oferta przeznaczona do rozmaitych zastosowań: promocja, reklama, praca, szkoła, sport czy odpoczynek. Duży wybór asortymentu oraz bogata kolorystyka stanowią idealne uzupełnienie dla odzieży BHP.
Ekonomiczna linia odzieży reklamowej. Najlepszy stosunek jakości do ceny w branży, zaprezentowany w prostej ofercie najbardziej popularnych produktów zapewniających komfort i wygodę w każdej sytuacji.
Crimson Cut to produkty, wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania i modowym charakterem. Tu znajdą Państwo ciekawe, nietypowe fasony, charakteryzujące się wysokim standardem użytych materiałów oraz wykończenia. Wiele produktów w tej grupie, jest wykonanych z bawełny organicznej. Crimson Cut to najlepszy wybór dla klientów ceniących najwyższą jakość i wzornictwo oraz dla poszukujących, wśród odzieży reklamowej, produktów premium.
Mark the Helper to marka odzieży roboczej i ochronnej, przeznaczonej do specjalistycznych zastosowań. Oferta zawiera klasyczne modele, stanowiące uzupełnienie stroju roboczego. Produkty z kolekcji Mark the Helper to certyfikowana odzież dla profesjonalistów, sprawdzająca się w specyficznych warunkach pracy i spełniająca odpowiednie normy. Pośród nich znaleźć można odzież ostrzegawczą zgodną ze standardem EN ISO 20471, odzież chroniącą przed chłodem zgodną z EN 14058, bieliznę termoaktywną oraz odzież przeznaczoną do wynajmu przygotowaną do wielokrotnego prania.