UBIERAMY TWOJĄ REKLAMĘSzanowni Państwo,

Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku odzieży reklamowej nauczyło nas myśleć długofalowo i wyprzedzać potrzeby klientów. Zależy nam na tym, by nasze produkty były ciekawe, praktyczne, a co najważniejsze wysokiej jakości, dlatego nieustannie pracujemy nad całą ofertą. W ubiegłym roku dokonaliśmy ważnych zmian w naszej kolekcji, aby jak najlepiej ją dostosować do różnorodnych wymagań. Oprócz znanych Państwu kolekcji PROMOSTARS i GEFFER, towarzyszą nam nowe marki: CRIMSON CUT oraz MARK THE HELPER.
Marka PROMOSTARS to odzież reklamowa w najlepszym wydaniu. Naszą bazę stanowią proste, klasyczne fasony a wykorzystywane materiały nadają im docenianej jakości i trwałości. Promostars, to kompletna oferta przeznaczona do rozmaitych zastosowań: promocja, reklama, praca, szkoła, sport czy odpoczynek. Duży wybór asortymentu oraz bogata kolorystyka stanowią idealne uzupełnienie dla odzieży BHP.
Ekonomiczna linia odzieży reklamowej. Najlepszy stosunek jakości do ceny w branży, zaprezentowany w prostej ofercie najbardziej popularnych produktów zapewniających komfort i wygodę w każdej sytuacji.
Crimson Cut to produkty, wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania i modowym charakterem. Tu znajdą Państwo ciekawe, nietypowe fasony, charakteryzujące się wysokim standardem użytych materiałów oraz wykończenia. Wiele produktów w tej grupie, jest wykonanych z bawełny organicznej. Crimson Cut to najlepszy wybór dla klientów ceniących najwyższą jakość i wzornictwo oraz dla poszukujących, wśród odzieży reklamowej, produktów premium.
Mark the Helper to marka odzieży roboczej i ochronnej, przeznaczonej do specjalistycznych zastosowań. Oferta zawiera klasyczne modele, stanowiące uzupełnienie stroju roboczego. Produkty z kolekcji Mark the Helper to certyfikowana odzież dla profesjonalistów, sprawdzająca się w specyficznych warunkach pracy i spełniająca odpowiednie normy. Pośród nich znaleźć można odzież ostrzegawczą zgodną ze standardem EN ISO 20471, odzież chroniącą przed chłodem zgodną z EN 14058, bieliznę termoaktywną oraz odzież przeznaczoną do wynajmu przygotowaną do wielokrotnego prania.